Top

Kujawsko-Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie – Sięgnij gwiazd!

Zagłębiając się w Kujawsko-Pomorskie możemy poznać bliżej kopernikańskie dziedzictwo, z którego wypływa fascynacja astronomią. Co jeszcze kryje to województwo? Gotyckie zabytki, miasto zakochanych, Szlak Piastowski, Bydgoską Wenecję. A także wiele, wiele więcej!

Jeśli wypoczywać, to na łonie natury. Bory Tucholskie wydają się do tego idealne. Wiosłując meandrującymi rzekami znajdziemy upragniony spokój, wzmacniając jednocześnie siłę ramion!

Pradawna osada na terenie Biskupina również mieści się w granicach województwa. Kto nie był, niech szybko nadrabia! Poznajmy życie dawnej wsi, zagłębiając się w Dolinę Dolnej Wisły, gdzie mieszkańcy dbają o poszanowanie wiekowych tradycji.

Najsłynniejsze w Polsce uzdrowisko, Ciechocinek, mieści się w granicach Kujawsko-Pomorskiego. Wbrew opiniom, nie jest to tylko miejsce dla pragnących odbudować swe zdrowie seniorów. Miasto jest gospodarzem wielu festiwali, z których każdy znajdzie coś dla siebie!

Kujawsko – Pomorskie to centrum zorganizowanej gościnności!

0

Pochodzimy z różnych regionów, znamy różne języki i gwary. Nasza ekipa to zgrany zespół, który łączy miłość do podróżowania i odkrywania nowych zakątków. Każdy z nas ma inne pasje, inne doświadczenie, a wszystko po to, by nasze podejście do turystyki było zawsze kreatywne. Uwielbiamy wspólne, aktywne wypady za miasto, a kiedy już z nich wrócimy, chętnie dzielimy się z Wami naszymi przeżyciami.

zostaw komentarze