Top

Łódzkie

Łódzkie

Łódzkie nie tylko przemysłowe

Łódzkie to region z najbardziej uprzemysłowioną stolicą – Łodzią i geograficznym środkiem Polski wytyczonym w Piątku.

Tu znajdziecie interaktywne centrum edukacji o pozyskiwaniu energii elektrycznej z węgla brunatnego, możecie skorzystać z błękitnych wód „Niebieskiego Źródła”, zajrzeć do Skansenu Rzeki Pilicy i oferty „Grot Nagórzyckich”.

Poszukiwaczom przygód polecamy ZOO w Borysewie i wioskę indiańską w Solcy Małej, a także Termy Uniejów, które oprócz właściwości prozdrowotnych mają gigantyczny park zabaw wodnych.

Czy to wszystko co województwo Łódzkie może nam zaoferować? Oczywiście, że nie!

W wolnych chwilach można odwiedzić muzea, bawić się na festiwalach i cieszyć oczy akcentami kwiatowymi. Możemy również podążać śladami św. Faustyny w Świnicach Warckich.

To tutaj możemy wziąć udział w Święcie Róży w Kutnie, zobaczyć tęczowe Arboretum w Rogowie czy skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Całość atrakcji dopełnia możliwość zobaczenia łódzkiej Manufaktury, opactwa cysterskiego w Podklasztorzu i Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach.

To jest dopiero różnorodność!

0

Pochodzimy z różnych regionów, znamy różne języki i gwary. Nasza ekipa to zgrany zespół, który łączy miłość do podróżowania i odkrywania nowych zakątków. Każdy z nas ma inne pasje, inne doświadczenie, a wszystko po to, by nasze podejście do turystyki było zawsze kreatywne. Uwielbiamy wspólne, aktywne wypady za miasto, a kiedy już z nich wrócimy, chętnie dzielimy się z Wami naszymi przeżyciami.

zostaw komentarze