Top

Małopolskie

Małopolskie

Malownicza Małopolska

Małopolskie przyciąga do siebie majestatycznymi Tatrami, zabytkowym Krakowem, górskimi kurortami i wspaniałą przyrodą. To bardzo interesujący i różnorodny region.

Słynny, krakowski hejnał, urokliwe zamki, duchy Tatr i solna Wieliczka to tylko niektóre z atrakcji regionu.
Małopolska wabi turystów! Jest interesująca dla każdego, kto chce zobaczyć obiekty UNESCO, podziwiać malownicze kościoły i cerkwie albo wędrować wśród mgieł i krokusów.

Dla aktywnych województwo ma w ofercie spływ Dunajcem, Energylandię i przeprawę łodzią 100 metrów pod ziemią.
Nie możemy oczywiście zapomnieć o wyraźnych śladach Jana Pawła II – to właśnie tutaj narodził się Karol Wojtyła. Kalwaria Zebrzydowska zaprasza do polskiej Jerozolimy, czyli Sanktuarium pasyjno-maryjnego z cudownym obrazem Maryi Uzdrowicielki i Pocieszycielki.

Oprócz tego są różne, malownicze szlaki rowerowe, atrakcyjne zabytki i najpiękniejsze obiekty Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Definitywnie Małopolskie jest warte odkrycia!

0

Pochodzimy z różnych regionów, znamy różne języki i gwary. Nasza ekipa to zgrany zespół, który łączy miłość do podróżowania i odkrywania nowych zakątków. Każdy z nas ma inne pasje, inne doświadczenie, a wszystko po to, by nasze podejście do turystyki było zawsze kreatywne. Uwielbiamy wspólne, aktywne wypady za miasto, a kiedy już z nich wrócimy, chętnie dzielimy się z Wami naszymi przeżyciami.

zostaw komentarze