Top

Pomorskie

Pomorskie

Pomorskie – wiatr w żagle!

Pomorskie to niezwykle bogaty teren pod względem historycznym, jak i wypoczynkowym. Co tam znajdziemy? Niezwykłe Kaszuby, słynne Trójmiasto, półwysep Helski, krzyżackie zamki, spokojne uzdrowiska, nadmorskie przysmaki w portowych miastach. Zapraszamy do Pomorskiego!

Sam pobyt w Gdańsku dostarczy wielu atrakcji nawet na kilkudniowy pobyt. Jednak nie ograniczajmy się tylko do tego miasta. Warto zajrzeć także do historycznego Malborka, spokojnego Sopotu czy portowej Gdyni.

Nie można zapomnieć o ruchomych piaskach w Słowińskim Parku Narodowym. A jeśli o aktywnym wypoczynku mowa, to może skusi nas swym naturalnym pięknem region Borów Tucholskich?

Chałupy, welcome to! Warto także spróbować złapać wiatr w windsurfingowy żagiel, na przykład w Chałupach. To opcja nie tylko dla odważnych, zatoka nie jest bowiem głęboka, co stwarza idealne warunki do nauki.

Jeśli więc czujesz zew przygody, wybierz Pomorskie!

0

Pochodzimy z różnych regionów, znamy różne języki i gwary. Nasza ekipa to zgrany zespół, który łączy miłość do podróżowania i odkrywania nowych zakątków. Każdy z nas ma inne pasje, inne doświadczenie, a wszystko po to, by nasze podejście do turystyki było zawsze kreatywne. Uwielbiamy wspólne, aktywne wypady za miasto, a kiedy już z nich wrócimy, chętnie dzielimy się z Wami naszymi przeżyciami.

zostaw komentarze